pravděpodobně Graniton Čechy - Váza

Keramika, Výška 25 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně Graniton Čechy
27837. Váza
Dražba ukončena:13.02.2019 20:48:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč