Neznámý autor - Postava u kříže

Olej na plátně, 100x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 105 cm

Neznámý autor
107976. Postava u kříže
Dražba ukončena:27.12.2023 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč
Chcete prodat podobný obraz?