porcelánka Rosenthal - Německý ovčák - VELKÉ

Porcelán, výška 28 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Monumentální, kvalitně provedená figura, vzácně se vyskytující. Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
57737. Německý ovčák - VELKÉ
Dražba ukončena:09.06.2021 19:24:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč