porcelánka Rosenthal

57737. Německý ovčák - VELKÉ

popis: Porcelán, výška 28 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Monumentální, kvalitně provedená figura, vzácně se vyskytující. Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 22 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč