porcelánka Rosenthal

57741. Jezdec na hlemýždi

popis: Porcelán, výška 12 cm. Značeno Rosenthal a vtlačeným jménem modeléra Caasman.

Pozn.: Sběratelsky oblíbená, vzácně se vyskytující plastika. Mírně poškozeno..

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč