porcelánka Rosenthal

57758. Hoch s chrtem

popis: Porcelán, výška 17 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč