porcelánka Míšeň - Talíř s ptačím dekorem

Porcelán, průměr 24 cm. 19. století. Kvalitní malba.

Pozn.: mírně poškozeno. Značka velmi špatně viditelná.

porcelánka Míšeň
75306. Talíř s ptačím dekorem
Dražba ukončena:14.04.2022 21:41:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč