porcelánka Míšeň - Oválná mísa

Nejdelší strana: 31 cm

Porcelán, délka 31 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno, kvalitní reliéfní provedení.

porcelánka Míšeň
78307. Oválná mísa
Dražba ukončena:15.06.2022 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč