porcelánka Loket

57789. Miska

popis: Porcelán, 19x14 cm. Značeno Loket.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.06.2021 20:08:16

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč