Pokorný - Žena

Pastel, 33x100 cm, signováno vpravo dole Pokorný 68, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Pokorný
12707. Žena
Dražba ukončena:21.09.2017 21:33:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 200 Kč