podle Alphonse Osberta ryl René Lorrain - Harfa, ukázka symbolismu

Světlotisk, 39x55 cm. Podle A. Osberta ryl R. Lorrain. Signováno v tisku i tužkou. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

podle Alphonse Osberta ryl René Lorrain
35861. Harfa, ukázka symbolismu
Dražba ukončena:16.10.2019 21:23:16
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč