počátek 20. stol. - Zrcadlo v řezaném dřevěném rámu

Celkový rozměr 88x56 cm.

Pozn.: Poškozeno.

počátek 20. stol.
87140. Zrcadlo v řezaném dřevěném rámu
Dražba ukončena:07.12.2022 22:26:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč