MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Celkový rozměr 88x56 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
počátek 20. stol.
87140. Zrcadlo v řezaném dřevěném rámu
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 000 Kč
10611
900 Kč
5572
800 Kč
9420
700 Kč
2862
600 Kč
9420
500 Kč
5572