Plíva - Krajina v kopcích

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Plíva. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

Plíva
75658. Krajina v kopcích
Dražba ukončena:10.04.2022 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč