Pietro Bombelli - Svatořečení Josefa svatým papežem Klementem XIII.

Rytina, 52x34 cm. Signováno vpravo dole Pet Bombelli. Datováno rokem 1767. Volný list.

Pozn.: List poškozen.

Pietro Bombelli
52208. Svatořečení Josefa svatým papežem Klementem XIII.
Dražba ukončena:11.11.2020 19:16:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč