Piece you can´t miss - Zklamání

Kombinovaná technika-akryl, štukový reliéf, 42x36 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Nerámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

106581. Zklamání
Dražba ukončena:10.12.2023 20:05:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč