Kombinovaná technika - akryl, štukový reliéf, 80x120 cm Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.
Nejdelší strana: 120 cm
o autorovi: 1985
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.