Piece you can´t miss - Konejšivá láska

Kombinovaná technika-akryl,štukový reliéf, 27x34 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

85070. Konejšivá láska
Dražba ukončena:26.10.2022 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč