Piece you can´t miss - Disconnected

Kombinovaná technika - akryl, štukový reliéf, 50x50 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

63556. Disconnected
Dražba ukončena:25.08.2021 22:28:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč