Piece you can´t miss - Chladný zápal

Kombinovaná technika-akryl, štukový reliéf, 50x50 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

98829. Chladný zápal
Dražba ukončena:09.07.2023 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč