Petr Zdeněk - Zlatá naušnice

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

96597. Zlatá naušnice
Dražba ukončena:29.06.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč