Petr Straník - Studie ruky

Olej na sololitu, 19x13 cm Signováno vpravo dole Straník 2019. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

86285. Studie ruky
Dražba ukončena:30.11.2022 20:48:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč