Petr Straník - Studie - Zátiší

Olej na plátně fixováném na kartonu, 16x21 cm. Signováno vpravo nahoře Straník. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

91249. Studie - Zátiší
Dražba ukončena:05.03.2023 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč