Petr Straník - Středověk

Olej na sololitu, 43x36 cm. Signováno vpravo dole Straník 19. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

105028. Středověk
Dražba ukončena:05.11.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč