Petr Straník - Letní prádlo

Olej na plátně fixováném na kartonu, 14x21 cm. Signováno vpravo dole Straník 21. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

90133. Letní prádlo
Dražba ukončena:19.02.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč