Pešek - Abstraktní zátiší

Olej na plátně fixovaném na překližce, 90x40 cm. Signováno vpravo dole Pešek 1961. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

Pešek
78624. Abstraktní zátiší
Dražba ukončena:29.05.2022 20:18:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč