Pedro Hornych - Liberec

Olej na plátně, 40x70 cm. Signováno vpravo dole Hornych. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: Malíř, grafik a básník.

97999. Liberec
Dražba ukončena:02.07.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč