Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole P. Tittelbach 90. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1934 – 2008
Český malíř, syn Vojtěcha Tittelbacha, známého malíře, grafika a pedagoga. Jeho práce se na trhu s uměním objevují zřídka