Paula Gradom - Pramice na řece

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole P. Gradom 1945. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Paula Gradom
304848. Pramice na řece
Dražba ukončena:17.05.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč