Paul Lancoux

67884. Koupající se dívky

popis: Olej na plátně, 46x61 cm. Signováno vpravo dole Paul Lancoux 72. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen