114083. V zahradní restauraci
Aktuální příhoz: 45 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:01:00
114084. Rybník v Kameničkách
Aktuální příhoz: 26 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:02:00
114085. Odpočinek v zámecké knihovně
Aktuální příhoz: 20 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:03:00
114089. Herring's Fox-hunting Scenes: Breaking Cover
Aktuální příhoz: 4 600 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:07:00
114090. Kompletní Ottův slovník naučný 28 svazků původní vydání
Aktuální příhoz: 30 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:08:00
114092. Na zámku v Blatné
Aktuální příhoz: 3 700 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:10:00
114093. Mapa země Kanánské (Izrael, Palestina, Svatá země)
Aktuální příhoz: 3 200 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:11:00
114094. Dáma se slunečníkem
Aktuální příhoz: 3 300 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:12:00
114097. Der vollkomene Teutsche Soldat
Aktuální příhoz: 9 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:15:00
114098. Konvolut 2 krajin - Léto a Zima v horách
Aktuální příhoz: 4 900 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:16:00
114100. Pocestný u horského jezera
Aktuální příhoz: 6 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:18:00
114102. Krajina v podvečer
Aktuální příhoz: 19 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:20:00
114105. Mineralogisches Hand-lexicon, 3 díly
Aktuální příhoz: 3 400 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:23:00
114106. Koně v krajině
Aktuální příhoz: 3 900 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:24:00
114108. Snopy v krajině
Aktuální příhoz: 4 100 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:26:00
114109. Mladí modeláři pod dohledem
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:27:00
114110. Bohatá kytice se šeříky
Aktuální příhoz: 3 500 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:28:00
114112. Lázně Luhačovice (Jurkovičův dům)
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:30:00
114117. Rodinná procházka v alpské krajině
Aktuální příhoz: 7 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:35:00
kvalitní český malíř 1.poloviny 20.století
114121. Kubizující zátiší
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:39:00
Německo přelom 18. a 19. stol.
114123. Sv. Josef s Ježíškem
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 24.04.2024 20:41:00