Olej na plátně, 38x46 cm. Signováno vlevo dole Paul Astier. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: 19. – 20. stol. Francouzský krajinář.