.. - Párové flerety, západní evropa

Obecný kov, 104 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Pozn.: Čepele Solingen.

Nejdelší strana: 104 cm

..
114636. Párové flerety, západní evropa
Dražba ukončena:14.04.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč