Paola Graf - Modrá hora

Akryl na plátně, 78x58 cm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

Paola Graf
305178. Modrá hora
Dražba ukončena:12.06.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč