Paola Graf - Carpe diem

Akryl na plátně, 78x58 cm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

Paola Graf
56101. Carpe diem
Dražba ukončena:24.02.2021 20:40:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč