2x litografie Jiří Bouda, 1x serigrafie Ota Janeček, 1x litografie Vladimír Komárek, 1x litografie Jiří Slíva.Rozměry od 11x8 cm do 19x10 cm. Všechny signovány. 4x pasparta, sklo, 1x volný list.