Ota Janeček, V. Komárek, J. Slíva a J. Bouda - Konvolut 5 grafických prací

2x litografie Jiří Bouda, 1x serigrafie Ota Janeček, 1x litografie Vladimír Komárek, 1x litografie Jiří Slíva.Rozměry od 11x8 cm do 19x10 cm. Všechny signovány. 4x pasparta, sklo, 1x volný list.

Ota Janeček, V. Komárek, J. Slíva a J. Bouda
98728. Konvolut 5 grafických prací
Dražba ukončena:09.07.2023 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč