Olga Kotíková - Bříza u cesty

Olej na plátně fixovaním na kartonu, 45x70 cm. Signováno vlevo dole O. Kotíková. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton lehce vyboulen. Dílo pochází přímo z rodiny autorky.

Olga Kotíková
23900. Bříza u cesty
Dražba ukončena:01.11.2018 20:36:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč