Obrovský, Engelmüller, Procházka, Rolín, Souček, ..... - Soubor 9 grafických listů

Různé techniky, od 18x25 cm do 30x38 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

41460. Soubor 9 grafických listů
Dražba ukončena:11.03.2020 19:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč