O. Nebeská - V přístavu

Olej na plátně, 50x97 cm. Signováno vpravo dole O. Nebeská. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 103 cm

95927. V přístavu
Dražba ukončena:28.05.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč