O. Matoušek, F. Lakomy, Černý a další - Konvolut 8 grafických listů

Různé grafické techniky, od 29x22 cm do 13x8 cm. Všechny signovány. 5x rám, pasparta, sklo, 3x rám, sklo.

Pozn.: Rámy a papír mírně poškozeny.

O. Matoušek, F. Lakomy, Černý a další
60556. Konvolut 8 grafických listů
Dražba ukončena:17.06.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč