O. Koudelka - Vrby u Veličky ve Velkej (Horňácko) – O. Koudelka

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Pastózní olej na dřevěné desce, 46 x 52 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno v zakázkovém uměleckém masivním autorském galerijním rámu.

Poznámka současného majitele: Autor dílo vytvořil při návštěvě Horňácka, obce Velká nad Veličkou, známou folklorními horňáckými slavnostmi pořádané na “Strážné Hůrce“. Silné umělecké pastózní provedení vytvořené pod vlivem impresionistické malby plně řadí toto dílo k vrcholným krajinomalbám vytvořeným na Horňácku! Dílo původně pochází z vynikající sbírky folklorní malby, budované po dobu 30 let. Mimořádná nabídka pro ctitele Horňácka získat bezkonkurenční vysoce kvalitní umělecké dílo! Výborná investice v nejisté finanční době, smysluplné uložení financí do uměleckého díla, které svým provedením a kvalitou nezná hranic. Rare!

O. Koudelka
107445. Vrby u Veličky ve Velkej (Horňácko) – O. Koudelka
Dražba ukončena:20.12.2023 20:10:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč