Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej, akryl na plátně, V Karlových Varech, 50 x 70 cm, signováno vpravo dole ligaturou O. B., vzadu autorský štítek. Rámováno v galerijním vídeňském bohatě ornamentálně zdobeném uměleckém rámu se zlatavě hnědou patinací. Lázeňské město Karlovy Vary je známé i sochou kamzíka stojícího na skále nad městem. Autor mistrně zakomponoval tuto raritu do panoramatu města. Dílo ceněné zejména patrioty Karlových Varů a vhodné do reprezentativních hotelových prostor včetně obohacení sbírkových fondů, neboť toto téma se téměř nevyskytuje. Rare!