neznámý francouzský malíř 18. stol. - Krajina s řekou a domy

Kresba tužkou, 22x32 cm. Vpravo dole přípis Dessiné par L. Nalepeno na papíře.

Pozn.: Papír poškozen.

neznámý francouzský malíř 18. stol.
59442. Krajina s řekou a domy
Dražba ukončena:12.05.2021 21:32:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč