Neznámý autor - U stolu

Olej na plátně, 30 x 26 cm, rám.

Pozn.: rám poškozen, vzadu nápis Jerard Don Holland

Neznámý autor
523. U stolu
Dražba ukončena:25.09.2013 20:28:00
Vyvolávací cena:2 800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč