Olej na kartonu, 53 x 30 cm, rám, signováno vpravo dole C. Piepenhagen. Pozn.: jedná se o práci z druhé polovny XIX. stol., autorství se nepodařilo prokázat, signatura může být dodatečná. Malba na několika místech restaurovaná.