Neznámý autor - Kytice

Olej na dřevěné desce, 52 x 41 cm, rámováno, nesignováno.

Neznámý autor
83. Kytice
Dražba ukončena:29.11.2012 21:05:00
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč

13 000 Kč 29.11.2012 15:51:55 19
12 000 Kč 29.11.2012 12:08:25 42