podle V. Brožíka - Mistr Jan Hus před koncilem kostnickým

Olej na plátně, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis K. Otáhal

Nejdelší strana: 88 cm

84747. Mistr Jan Hus před koncilem kostnickým
Dražba ukončena:02.10.2022 20:50:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč