Váza s reliéfními motivy květin - Váza

Keramika, výška 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Váza s reliéfními motivy květin
20865. Váza
Dražba ukončena:13.06.2018 20:32:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč