neznačeno - Konvolut 2 váz

Keramika a sklo, výška 34 cm a 21 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
301500. Konvolut 2 váz
Dražba ukončena:15.10.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč