neznačeno - Hlaveň MAS-36 s jehlovým bodákem

Dřevo, kov 55x25 cm Neznačeno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 55 cm

neznačeno
96625. Hlaveň MAS-36 s jehlovým bodákem
Dražba ukončena:29.06.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč