neznačeno

60839. Generál Milan Rastislav Štefánik

popis: Patinovaná sádra, celková výška: 50 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:53:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč