neznačeno - Dívka s míčem

Sklo, Výška 26 cm. Neznačeno.

Stav: Bez poškození

neznačeno
84374. Dívka s míčem
Dražba ukončena:13.10.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč