nesignováno - Žena v zeleném šátku

Olej na plechu, 12x10 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
300840. Žena v zeleném šátku
Dražba ukončena:16.09.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč